Beyaz show Tolga Çevik'in katıldığı bölüm :)

Konusu 'Katıldığı Programlar' forumundadır ve nazlı tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. nazlı

nazlı New Member

evet ! sanırım başardım buhranlarda geçrsem bu kasıntı pc de yuklerken elektrıkde gıtse kıtlensede başarıdm ve yetıştırdım ballarım :D elımde olmasına rağmen paylaşamamak cok kotuydu ama sora sora bağdat bulunur deyımınden yola cıkarak sora sora video kestım biçtim yukledım :D Tolga abımızın beyaz showa konuk olduğu bölüm öncelerden bulmuştm şanslı gunume denk geldı demek :) smdılerde yoktu butun lınkler ölüydü ama bn napıp edıp koyucam dedım koydum sonunda cok şukur keyıfle ızleyın iyi seyırler canlarımmmmmmm :):)

arkadaşlar 7.kısım yuklenemediği için ıkıye boldum tekrar kusura bakmayın artık böle ıdare edıceksnız :/

tolga. bunu beğendi.
  2. gjames90

gjames90 New Member

harikasınn=))
  3. tubaaa

tubaaa New Member

Sen bi balsın Nazlım bunu belirtmiştim değil mi :) Çooook teşekkür ederim inan çok mutlu ettin beni :) az aramadım bu bölümü ben :D
  4. tolgamm

tolgamm New Member

Seeen bitanesiin gerçekteen yaa :))Çooooooook teşekkür ediriiim bu bölümüü bulucam dıyee ne kadar ardım ama yoktu dediğin gii butun linkler ölüydüü ,:)) Amaa senn müthişsiin gerçekten sayende doya doyaa izliycez tamamıınıı :)) sanaa kocamaaan öpücükler gönderiyoruum balııım :))
  5. yaqmur12_t

yaqmur12_t New Member

Balsın sen çok teşekkürler :)
  6. } TÇEVİK {

} TÇEVİK { New Member

ayy mütiş oldu buu :D çok tatlı ya..çook saol canımm
  7. esmanur_tolgam

esmanur_tolgam New Member

şahikadan alıntı yapmak istiyorum... "çüüüşşşşş...rahat mısın kızımm sen??" manyaksın balım harika olmuş kız nerden buldun da paylaştın cadı çooooooooooooook sağol valla oturup izlicem bitanesin çok teşekkürler :D :D
  8. tolgatunatan

tolgatunatan New Member

:D :D çok teşekkürler balım keyifle izlicem daha önce hep parça parçaydı şimdi hepsi sen bitanesin balım :)

SENİ ÇOK ÖZLEDİK TOLGİŞ...
  9. tolgişçiler

tolgişçiler New Member

Allah senden bin bir kere razı olsunn!!!! Aminnn Yav Geçen seneden beri aradığım bölümm yaşasınn yuppiii :D
  10. Tolgiş Hayranı

Tolgiş Hayranı New Member

valla helal olsun :D aylardır arıyordum ama sen bulmuşsun süpersiin çook sağool :D:D
  11. Nilhan <3 Tolgiş

Nilhan <3 Tolgiş New Member

Vallaha saol balım bende bulamamıştım bir türlü ama orada biz olsaydık daha fazla gürültü çıkarırdık eminim ayrıca yerim seni ben ya :D :D :D
  12. Nilhan <3 Tolgiş

Nilhan <3 Tolgiş New Member

Fark ettiniz mi Kubat şarkı söylerken Tolgiş'te ritim tutuyor :D :D Daha tam oturmamış.Yani otursa camı açmaya gerek duymaz :D
  13. stolen_lives

stolen_lives New Member

harikasin balim cok tesekkurler insAllah islerimi bitiriyim izliyicem canim cok saol:)
  14. nigar

nigar New Member

nazli cookkkk saol balim hep kesik kesik izlerdim cok yerlerini hic gormemistim bile Allah senden razi olsun.bi de bi sey daha oyrendik abimiz Silanin sarkilarini cok seviyomus ezbere biliyomus enteresan bende cok seviyorum Silayi ama abimizi bilmiyodum.bir daha tesekkurler balim:)
  15. Love.Angel

Love.Angel New Member

Teşekkürler.
  16. nazlı

nazlı New Member

hehe utandırmayın yavs :D rica ederim canlarım işte dedğim gibii geçen sene ındırdım ben herhalde bı yerde denk geldı bende bılmıyorum ama 2-3 ay aramıştımm bunu şükür şanslı gunumdeymışım denk geldı valla ama bı daha bulamadık :/ bnımde bı turlu ıcım rahat etmedı bende var ızlıyorum sızde gorun ıstıyodum sonunda yaptım bu zamana kısmetmış ramazanın hayrı dıyelım :D bnde teşekkur ederım canlarm bnde szı cok sevıyorum canım aılem :):)
  17. nazlı

nazlı New Member

kızlar açılmayan video yok dimi hepsını ızleyebılıyosunnuz ??
  18. nazlı

nazlı New Member

teşekkür ederim arkadaşlarr 228 görüntülenme ama 16 yorum yarısıda bnım zaten gerçekten teşekkür ederimm..değerimizi anlmış oldukk ufacık vıdeoya sevınen aılemde patlama etkısı ypar demiştiimm bayağı bı heycan ypmıştım sızınle paylaşıcam dıye ama..neyse teşekkür ederimm..
  19. tolgatunatan

tolgatunatan New Member

aa balım tabikide senin değerini biiyoruz valla sen olmasan benim bu bölümü izlemem imkansızdı hiçbiyerde bulamamıştım çünkü sana tekrar tekrar çok teşekkür ederim balım çok saol sen bitanesin :)
  20. tubaaa

tubaaa New Member

Balımmmm no problema :) canını sıkmana gerek yok :) sen ne yaptığını bil yeter tamam mı :) Nazlımkuşum sen bir harika yarattın bize :) hele de bana :) be happy :)

Sayfayı Paylaş