Tolga abimiz ve biricik eşinden güzel bir röportaj

Konusu 'Röportajlar' forumundadır ve emona87 tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. emona87

emona87 Pompik

Oyuncu Tolga Çevik ve Cem Yılmaz'ın kız kardeşi olan eşi Özge Çevik, evlerinin kapısını ilk kez açtı.

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/01/28/cp/rop103-20060108-102.html

Tolga abimiz ve biricik eşi özge çevikten içten sıcacık bir röportaj eskileri yad edelim (okumayan aile üyelerimizde faydalanmış olur )
  2. SELENA

SELENA Pompik

ne istiyorum biliyomusunuz?keske 1 gunlugune gorunmez adam olsam da gidip 1 gun tolga abi ile ozge ablayi izlesem bir birileriyle nasillar....:)
  3. emona87

emona87 Pompik

canım ya benimde en büyük hayalimdi tolga abinin evinde hizmetçi olsam çocuklarına bakıcı olsam razıyım ama güzel bir hayal işte :)
  4. tubaaa

tubaaa Pompik

ya öyle bir şansımız olsa ne güzel olurdu :) bir günlük de olsa yaşamını görmek isterdim ben de :)
  5. emona87

emona87 Pompik

Kim istemezdiki böyle güzel sıcacık neşeli bir aile ile bir gün dahi olsa geçirmeyi helede bu tolga abimizin ailesi olunca ne diyelim güzel bir hayal :))) allahım onu ve güzel ailesini bütün kötülüklerden ve nazardan korusun :)
  6. <3ttt<3

<3ttt<3 Pompik

Evet evet o aileyi görmeyi bende öyle çok istiyorum ki çok merak eiyorum birbirleriyle olan ilişkilerini falan...ayrıca evlerini de çok mera k ediyorum ben yaa :D
  7. tolgam

tolgam Pompik

bende yaa acaba ev içinde nasıl tolgamızzzzzz :)))))
  8. emona87

emona87 Pompik

Kendi daha önce anlatmıştı evde daha sessizmiş genelde espriyi özge abla yaparmış gece herkesten sonra yatmayı yanlız düşünmeyi severmiş çocukları küçükken maket yapmayı çok severmiş ama minik tan hepsini mahvetmiş genelde evde yokken tolga abi izlemek istediği kaçırdığı programları özge ablaya kaydettirir öyle kaçırdığı programları izlermiş dışarı çıkmayı pek sevmezlermiş ne kadar güzel ya allah bozmasın maşallah rabbim hepimize böyle güzel sıcacık yuvalar nasip etsin :)
  9. felsefeci

felsefeci Pompik

ben de ışınlanmayı çok isterdim istanbul'a gidip tolga çevik'in yaşadığı yerleri gezmeyi her komedi dükkanı yerinden canlı canlı izlemeyi çok isterdim.
  10. SELENA

SELENA Pompik

ben en cook evlerini ve evlerinin dekorunu merak ediyorum.mesela kimin decor ettigini falan iste
  11. emona87

emona87 Pompik

bende çok düşündüm evleri nasıldır diye bence gayet mütevazı kendileri gibi sımsıcak şaşadan uzak bir evleri vardır diye hayal ettim hap ama bilemiyorum sanırım harbiden önce oraya ışınlanıp sonrada görünmez olmalı :))))
  12. komedyentolgam

komedyentolgam Pompik

Ailecek çok şekerler...
  13. Love.Angel

Love.Angel Pompik

Çok şeker
    sağol.
  14. Büşra_Tolga (3

Büşra_Tolga (3 Pompik

artık ailemizin her üyesinin kalbinden ve aklından aynı düşünceler geçiyor ve buda beni çok mutlu ediyor :D bende abimizin ailesiyle vakit geçirmesini izlemeyi , KD.yi canlı izlemeyi çok isterdim :) sağol ablacım paylaşımın için . eskileri yad etmek güzeldir :D
  15. komedyentolgam

komedyentolgam Pompik

okumuştum ama yine de teşekkürler...
  16. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

Bende çocukların bakıcısı olmayı çok istemişimdir. :((
  17. gokceTolGa

gokceTolGa Pompik

defalarca okudum ama sayende birkez daha okudum saol ablacım.:):)
  18. Büşra_Tolga (3

Büşra_Tolga (3 Pompik

balım bende çok istemiştim öyle bir işi ya :D hem çocukları çok seviyorum konuda birde abimiz olunca :D
  19. TolgaCevik1Tane

TolgaCevik1Tane Tolga Çevik Fan

kız isteme olayı çook eğlenceliymiş :) ee tolga abi var orda olsun yani dimi :)