Tolga Çevik Twitter

Konusu 'Tolga Çevik' forumundadır ve omer yasir tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. omer yasir

omer yasir Pompik

Tolga abi son zamanlarda sahte hesaplarından çekiyordu, buna kısa süre önce güzel (bence çok zekice) bir çözüm buldu:

Tolga Çevik'in tek gerçek Twitter hesabı: Twitter
  2. Admin

Admin Administrator Forum Yönetimi Yönetici Moderatör

İnşallah paint terk kişiler silip de kendi hesaplarını yazmazlar demin bir deneme yaptık tıpkısının aynısı oldu keşle arka plan beyaz olmasaydı :)
  3. tolga.

tolga. Pompik

Tam ben konu açacaktım,olsun sen açmışsın.:) Yazıyı bile hazırladım :) Diğer forumlarda da paylaşayım ki herkes bilsin.
    Bilgi için teşekkürler.

Bu kadar resmi bir başlıkla konu açmak istemezdim,her neyse.
    Tolga'm yeni bir tweet attı.

''Galiba çözüm bu:)))))''

Ve profil resmini değiştirdi.

Çok akıllıca. :)
    Onuu kocaaammman tebrik ediyorum :)
    Yazısı da muhteşemm :))
    Şunu belirtmek istiyorum arkadaşlar,Tolga Çevik'in resmi Twitter hesabı http://twitter.com/#!/TolgaCevik_1'dir ve Tolga Çevik adına açılan tüm diğer hesaplar sahtedir!!! Tolga Abi'nin bu konuda çok hassas olduğunu belirtmeli.E haklı da,insanlar yanlış yönlendiriliyor..
    Lütfen Twitter adresinin Tolga Çevik'in resmi hesabı olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve sahte hesapları takip eden arkadaşlarınızı uyarın.

Göstereceğiniz özen için teşekkürler :)
  4. KeTuR

KeTuR Pompik

shoplanmaya cok musait bir resim ;) o yuzden temkinli olmakta fayda var evet ilk bakista gercekci duruyor ama kagidin arka planina bakarsak silinik halde yazilar var ;)
  5. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

Maşallah :) Çok akıllı bizim abimiz :D .tolga senin hazırladığında güzel :D
  6. tolga.

tolga. Pompik

teşekkürler :D
  7. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

Dikkatli bakılınca fark edilmemesi mümkün değil. Ayrıca kimse o yazıyı taklit edemez :) :D
  8. tolga.

tolga. Pompik

Kesinlikle.
    O kadar muhteşem ki..
    :)
  9. pelintolga<3

pelintolga<3 Pompik

evet çok zekice :D :D
  10. KeTuR

KeTuR Pompik

el yazisini bilgisayarda taklit etmek o kadar zor degil ki hatta nette el yazisi fontlari bulmak cok kolay resimde ki el yazisida kisiye ozel gibi durmuyor ben deneyimlerimle konusuyorum inanmak inanmamak sizde ama eger Tolga bey gercekten boyle resim cektiyse, sahtekarlar'in eline birsey vermis olur o yaziyi silip yerine birsey koymak cok basit umarim Tolga bey bir onlem alir.
  11. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

İnş. Yoksa yine sorun büyüyecek :D
  12. felsefeci

felsefeci Pompik

ay artık bundan sonra da sahte hesap açıp ona inanlar varsa ne diyeyim..... gerçi burası türkiye heran herşey olabilir ama gene de gerçek tolga çevik hayranları öğrenmişlerdir artık gerçek twitter hesabını
  13. omer yasir

omer yasir Pompik

Tamam ama Tolga abinin bir fotoğraf çekmesi 30 saniye sürer, taklitlerini yapmaları ise çok daha uzun. Gerekirse Tolga abi yenisine yapar zaten, hem o zamana kadarda bir çok kişi öğrenecek kimin gerçek kimin sahte olduğunu.
  14. gazoz

gazoz Pompik

ama dikkat edelim bu shopta olablir keşki sayfa gerçekten beyaz olmasaydı
  15. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

Ama arkada yazılar var :D
  16. tolga.

tolga. Pompik

Akıllı adam ya :D
    Bilerek yapmıştır :D
  17. CihanKp

CihanKp Administrator Yönetici

kesinlikle :D:D
  18. yyagmur98

yyagmur98 Pompik

Olabilir yani :D
  19. omer yasir

omer yasir Pompik

Bu fotoyu Tolga abi kısa süre önce ''Yönetmenimle mekan bakıyoruz'' diye paylaştı, yeni konu açmayayım dedim, çok hoşuma gitti. Ayrıca sanırım Tolga_Çevik_1 in gerçek olduğununda kanıtı:

20. tolga.

tolga. Pompik

çooookk karizma adam :)